به نام خداوند جان آفرین           حکیم سخن در زبان آفرین


1- آموزشگاه زبان‌های خارجی کیهان در سال ۱۳۷۴ تاسیس گردید و از بدو تاسیس تاکنون در دو شعبه فعال خود بالغ بر ۲۵۰۰۰ زبان آموز را آموزش داده و در راه رسیدن به اهداف‌شان حمایت کرده است. آموزشگاه کیهان نزدیک به یکسال است که با راه‌اندازی کلاس‌های برخط (آنلاین - Online) در غالب "مدرسه زبان کیهان" ( KLS ) اقدام به آموزش از راه دور نموده و در حال حاضر در گستره بزرگی به وسعت ایران در حال آموزش زبان انگلیسی به مشتاقان یادگیری این زبان در کلیه سطوح است.
** این آموزشگاه در دو شعبه فعالیت می‌کند:
شعبه اول؛ کرمانشاه خیابان دوم کارمندان پلاک ۱۱۲
شعبه دوم؛ کرمانشاه بلوار طاقبستان نبش کوچه ۱۱۶


2- کلاسهای این آموزشگاه با کمترین ظرفیت ممکن ( ۸ الی ۱۲ ) نفر تشکیل می‌شوند تا معلم بتواند کلاس را بخوبی اداره و به بهترین شکل آموزش دهد و در همان حال زبان آموزان نیز امکان بیشتری برای شرکت در مکالمه و تمرین‌های کلاسی پیدا کنند.


3- فارغ التحصیلان آموزشگاه کیهان اغلب در رشته زبان انگلیسی دانشگاه قبول می‌شوند و برترین آنها توسط همین آموزشگاه برای تدریس زبان انگلیسی بعنوان معلم جذب می‌شوند؛ که در ابتدا با توجیه و یاد گرفتن روش تدریس بعنوان کارآموز معلمی Teacher Assistant در کلاس‌های معلمین با تجربه شرکت می‌نمایند و پس از اطمینان کامل از آمادگی آ‌‌ن‌ها کلاس‌های مقدماتی جهت تدریس به ایشان سپرده می‌شود و در همان حال مدیر آموزشگاه بطور پیوسطه مراحل اولیه تدریس آنها را نظارت و اشکالات آنها را برطرف می‌نماید.


4- معلمینی که زبان آموزی را در آموزشگاه کیهان فراگرفته و در همین آموزشگاه روش تدریس و تجربه معلمی را آموخته‌اند چنان می‌درخشند که آموزشگاه‌های دیگر با رغبت تمام آنها را جهت تدریس جذب می‌نمایند، و برخی از آن‌ها که برای ادامه تحصیل و دریافت مدرک دکترای زبان به خارج از کشور رفته‌اند چنان موجب اعجاب استاد راهنمای خود شده‌اند که بعنوان استاد درس "روش تدریس" در دانشگاه مقیم برای تدریس به همکلاسان خود انتخاب شده‌اند.


5- آموزشگاه کیهان برای کلاسهای بالاتر از سطح مبتدی در هر دوره آموزشی یک آیه از آیات کلام الله مجید را به زبان عربی همراه با ترجمه انگلیسی و فارسی تعیین می‌کند تا زبان‌آموزان در طول دوره تکرار و به حافظه خود بسپارند.


6- یکی از مهمترین کارهای آموزشگاه کیهان نظارت دائم بر کلاس‌ها و حضور و غیاب مرتب و مداوم و بدون اغماض زبان‌آموزان است که این بویژه موجب دلگرمی و اطمینان خاطر خانواده‌ها گردیده است.